ÜRÜNLERİMİZ

SCHUMACHER

PRECISION TOOLS SINCE 1918


Schumacher 90 yılı aşkın süredir yüksek kalitede kesici takım üretimi yapmaktadır. Müşterilerimiz, yüksek kaliteli ürünlerin yanısıra uygulama odaklı Ar-Ge, stok yönetimi, lojistik ve satış sonrası destek servislerinde esnek bir uygulama beklentisindedirler. Uluslararası rekabetin domine ettiği bir sektörde bu tür servisleri sürdürebilmek için mükemmel bir maliyet analiz veri tabanı olması gereklidir. Bu doğrultuda firmamız geleneksel bir kesici takım üreticisi olmaktan çıkıp servis odaklı, uluslararası Ar-Ge, üretim ve lojistik ağına sahip bir firma haline gelmiştir. Bu gelişim Schumacher’in birçok üst düzey Alman ve uluslararası üniversite ile devam ettirdiği sürdürülebilir Ar-Ge aktiviteleri ile desteklenmektedir.
www.schumachertool.de

Videolar:
video-01video-01a
Videolar:
video-05video-05a
Videolar:
video-06video-06a

FMT

TOOLING SYSTEMS

Son derece rekabetçi, profesyonel ve endüstriyel segmentler için çalışan Frezite, 1978 yılındaki kuruluşundan itibaren sağlam ve sürdürülebilir bir şekilde büyümeyi başarmıştır. Firma ahşap, plastik, kompozit malzemeler ve metal endüstrilerine yüksek hassasiyetli takımlar üreterek faaliyetine başlamıştır. Otomotiv ve Havacılık sektörlerindeki talep artışı, Metal Bölümünü otomasyona sevk etmiş ve FMT Tooling Systems markasının doğmasına sebep olmuştur. Frezite Group, Portekiz merkezli yapısı ve hızla globalleşmeye yönelik çalışmaları sayesinde halihazırda kuvvetli bir şube ağına sahiptir. Çeşitli pazarlara yönelik mühendislik çözümler geliştirmesiyle Frezite uygulamalarını yeni alanlarda da genişletebilmiştir. Yenilikçiliğe ve mükemmelliğe olan bağlılık ile Frezite Group ürünleri ve teknolojisi şu anda beş kıtada 50'den fazla ülkede kendini göstermektedir.
www.fmttooling.com

E-Katalog ve Broşürleri indirmek için tıklayın:
Broşür Ürün Gamı / FMT Katalog  / Motor Blok İşleme / Dişli Kutusu İşleme / Hassas Delik İşleme
Video 01
video-02video-02a
Video 02
video-03video-03a
Video 03
video-04video-04a

SAINT GOBAIN

AŞINDIRICILAR

Türkiye'de 80'li yıllarda temsilcilikleri üzerinden aşındırıcı ürünleri satış aksiyonlarını başlatan Saint-Gobain, faaliyetlerini öncelikle 90'lı yılların sonlarına doğru kurduğu bağlantı ofisi üzerinden koordine etmiş, sonrasında ise Türkiye'deki pazar payı, personel sayısı ve endüstriyel kabiliyetlerini yepyeni bir boyuta taşıyacak şekilde 2013 yılında şirketleşme yoluna gitmiştir. Türkiye'deki hızlı büyüme stratejisi kapsamında öncelikle 2014 yılında grup bünyesindeki en modern teknoloji ve ekipman ile donatılan Eskişehir taşlama ve kesme taşı tesisi kurulmuş, aynı yıl Türkiye'de kağıt zımpara sektörünün lideri Atlas Zımpara firması satınalma süreci tamamlanmıştır. Bu satınalma sonrasında grup Türkiye'de aşındırıcılar alanındaki ikinci fabrikasına ulaşarak sektördeki en önemli oyunculardan birisi haline gelmiştir. Saint-Gobain Aşındırıcılar bugün İstanbul Merkez Ofisi, Eskişehir İnce Taş Fabrikası ve Gebze Zımpara Tesisleri üzerinden Türkiye'deki faaliyetlerini yürütüyor olmaktan gurur duymakta olup Saint-Gobain'in dünya çapına yayılmış kuvvetli satış ağı sayesinde Türkiye'deki her iki tesis de sadece yerel pazar için değil ihracat pazarları için de üretim merkezi haline gelmiştir.
www.saint-gobain-abrasives.com


WIKUS

METAL KESİCİLER

WIKUS metal kesme sektöründe dünyanın lider firmalarından biri ve Avrupa’nın en büyük şerit testere üreticisidir. Çelik üretimi, çelik ticareti, dökümhaneler, makine ve takım üretimi, havacılık, otomotiv, inşaat veya enerji sektörlerindeki firmalar WIKUS tarafından sunulan yüksek verimli çözümlere güvenmektedirler. Kuzey Hessian Spangenberg bölgesindeki WIKUS testere fabrikası 1958 yılından beri, yüksek kaliteli ham maddelerle üretilen yüksek teknoloji şerit testereleriyle, güncel üretim metotlarıyla ve sürekli kalite güvencesiyle üretimde en yüksek standartları güvence altına alır. Aynı zamanda bu aile şirketi yenilikçi gücüyle sektöre öncülük eden ürün ve teknolojiler kazandırmaktadır. Yüksek performanslı ürün gamının yanı sıra, WIKUS tüm ürünlere uyan kapsamlı bir servis sunmaktadır. Tüm dünyadaki partner firmalar, satış ve servis firmalarına sahada yetkin ve birebir destek sağlamaktadır. https://www.wikus.de/en/


SERI

CLAMPING FIXTURES

Frezite Group şirketi olan SERI, 1988 yılında bir grup teknisyen tarafından kurulmuştur. Fikstür tasarımı ve özel makine imalatı konusundaki tecrübelerini müşterileriyle paylaşarak Portekiz’de hizmet vermeye başlayan firma, başarılı çalışmaları sonucunda kısa sürede dünyanın birçok ülkesindeki müşterilere ulaşma şansı bulmuştur. 2017 yılında Frezite Grubuna dahil olmuştur.
www.seri.pt


E-Katalog ve Broşürleri indirmek için tıklayın:
SERI Sunum / SERI Broşür

SANGEO

KESİCİ TAKIMLAR

2019 yılının sonunda Sangeo Kesici Takımların Güney Marmara Bölge Bayiliğini alarak kesici takımlardaki ürün gamımızı genişlettik.
Günümüz koşullarında tüm firmalar üretimde kullandıkları kesici takımları iyi kalitede, uygun fiyatlarla tedarik etmek istemektedir. Sangeo ile müşterilerimize hem üstün performans hem de rekabetçi fiyat aynı zamanda sunabiliyoruz.
Güney Kore menşeli Sangeo Kesici Takımlar tornalama, delik delme, frezeleme uygulamalarına yönelik geniş ürün gamı ile yenilikçi çözümler sunmaktadır.
www.sangeo.com.tr


E-Katalog ve Broşürleri indirmek için tıklayın:
SANGEO Katalog / SANGEO Ürünler

EROĞLU

HASSAS TUTUCU SİSTEMLERİ

2020 yılının başında Türkiye ve hatta dünyanın en önemli tutucu sistemleri markası olan Eroğlu Hassas Tutucu Takım Sistemlerinin Güney Marmara Bölgesi yetkili bayiliğini almış bulunmaktayız.
1978 yılında Sn. Nusret Eroğlu tarafından kurulan ve bugün bünyesinde 5 şirket bulunan Erogğlu Şirketler Grubu, talaşlı üretim yapan CNC takım tezgahları için “hassas tutucu takım sistemleri” üretmektedir.
Eroğlu Şirketler Grubu’nun Bursa’daki üretim merkezi olan Eroğlu Makina San ve Tic.A.Ş.; 65.000 m² açık, 15.000 m² kapalı alan üzerindeki modern entegre üretim tesislerinde 300 kişilik uzman kadrosuyla faaliyet göstermektedir.
Almanya Mössingen’de 5000 m² açık, 2600 m² kapalı alan üzerinde kurduğu Eroglu Präzisionswerkzeugfertigungs GmbH üretim merkezi, yüksek teknoloji ürünlerini üreten, modern bir tesis olmuştur.
www.eroglumakina.com


E-Katalog ve Broşürleri indirmek için tıklayın:
EROĞLU Katalog